PYTANIA OGÓLNE

Wysyłka realizowana jest automatycznie, za pomocą specjalnego systemu. Zazwyczaj zajmuje to kilka minut, niezależnie od tego czy Administrator jest aktualnie dostępny czy też nie. Możesz zatem zamówić złoto w środku nocy i otrzymasz je niemalże od razu. Informacja na ten temat zamieszczona jest na stronie głównej, w sekcji "Czas dostawy".

Zdarza się jednak, że z powodu nieprzewidzianego błędu systemu lub innych sytuacji (opisanych poniżej), automat zawiedzie. W takim wypadku Twoje zamówienie zostanie zatwierdzone ręcznie w czasie do 24h. Takie sytuacje jednak bardzo rzadko mają miejsce.

 1. duże doświadczenie w handlu złotem (8 lat),
 2. Tibia Coins oraz Tibia Gold bezpośrednio od Cipsoft,
 3. atrakcyjne bonusy dla stałych klientów,
 4. automatyczna wysyłka,
 5. wiele dogodnych metod płatności w tym Paysafecard,
 6. zawsze aktualne, niskie ceny,
 7. kupujesz u legalnie działającej firmy,
 8. płynnie działające i niezawodne oprogramowanie sklepu,
 9. nie trzeba przechodzić obszernego procesu rejestracji.

Na tej stronie możesz kupić Tibia Gold oraz Tibia Coins za sms. Inne przedmioty jak PACC możesz kupić na tibia.com.pl

Tak. Kwestia bonusów została opisana tutaj: https://tibia.com.pl/bonusy/.

System bonusowy dotyczy klientów obu sklepów. Jeżeli zajdzie taka potrzeba możemy także przenieść Twoją zniżkę na inny nick.

Niestety nie możemy zrekompensować Ci straty CC / TC wynikającej z Twojego błędu. Sklep wywyązał się ze swojej części umowy wysyłając produkt. Należy uważnie wpisywać swój nick w grze!

Dbamy o to żeby nigdy nie zabrakło złota na żadnym świecie, jednak czasami popyt jest silniejszy ;) Przeważnie uzupełniamy braki w przeciągu kilku godzin. Dokładamy wszelkich starań, żeby serwer nie był pusty dłużej niż kilka dni. Dostępność produktów można śledzić na bieżąco sprawdzając skecję "Dostępność" na stronie głównej.

Zdarza się, że z przyczyn technicznych Cipsoft cofa stan gry do ostatniego zapisu. W związku z tym znika wszystko co od ostatniego zapisu osiągnąłeś w grze, łącznie z zakupionym u nas Tibia Gold. W takiej sytuacji, jak tylko dowiemy się, że miała miejsce cofka serwera, realizujemy ponownie wszystkie zamówienia CC, które zostały cofnięte. Staramy się zająć tym problemem najszybciej jak to możliwe, jednak pamiętaj, że sytuacja wymaga ręcznej interwencji dlatego może minąć trochę czasu zanim ponownie otrzymasz złoto.

Cofka serwera nie wpływa na transakcje Tibia Coins.

Tak, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego głównego sklepu - tibia.com.pl

PYTANIA SMS

1. Sprawdź czy na Twoim serwerze jest wystarczająco dużo złota (CC / TC).
2. Wybierz jeden z pakietów CC / TC i wyślij SMS na podany numer i o podanej treści.
3. Otrzymasz SMS z kodem zwrotnym + informację ile SMS'ów możesz jeszcze wysłać.
4. Dane postaci oraz kod wprowadź do formularza i kliknij „Wyślij”.
5. Poczekaj kilka minut na automatyczyną wysyłkę zamówienia.

Wynika to z bardzo wysokich prowizji (rzędu 50%) oraz podatku VAT, które trzeba zapłacić korzystając z usługi Premium SMS. W rezultacie nasz zysk przy tej metodzie płatności jest mniej więcej na tym samym poziomie jak w przypadku innych płatności.

Błędy systemu się zdarzają, zarówno po naszej stronie jak i po stronie operatora GSM lub pośrednika płatności. Przede wszystkim upewnij się że masz zasięg. Jeżeli mimo to po dłuższym oczekiwaniu (np. 1h) nie otrzymasz kodu to spróbuj zresetować telefon lub sieć GSM. Jeżeli to też nie pomoże to skontaktuj się z nami i wspólnie wyjaśnimy sytuację. Możliwe, że system odnotował wpłatę, ale z nieznanych przyczyn SMS nie został wysłany. W takim wypadku przekażemy Ci go ręcznie.

W takim przypadku nie jesteśmy w stanie zrobić NIC. Mimo faktu, że opłata została pobrana przez operatora GSM nie trafiła ona w nasze ręce, lecz prawdopodobnie do kogoś innego. Można tę sytuację porównać do błędnie podanego numeru konta bankowego podczas wysyłania przelewu.

Operator natomiast nie przewiduje zwrotu lub cofnięcia wpłaty w ramach usługi Premium SMS. W związku z tym musisz pogodzić się z utratą pieniędzy i zachować ostrożność następnym razem.

Formalnie rzecz biorąc nie jest to możliwe. Usługa Premium SMS, świadczona w Sklepie obowiązuje jedynie na terenie Polski. Jednakże mieliśmy kilku klientów z zagranicy i za każdym razem transakcja przebiegała prawidłowo.

Jeżeli zdecydujesz się podjąć ryzyko to sugerujemy najpierw sprawdzić czy usługa zadziała dla Twojego kraju, wysyłając SMS o najniższej wartości. Pamiętaj jednak, że robisz to na własne ryzyko. Nie odpowiadamy za negatywne skutki takie jak niedostarczenie kodu zwrotnego itp.

Spokojnie, kody SMS nie tracą ważności. Możesz złożyć zamówienie jak tylko pojawi się więcej CC / TC.

Byliśmy zmuszeni wprowadzić ograniczenia, gdyż znacznie na sile przybrało zjawisko Fraudu SMS. Polega to na tym, że w przypadku kiedy operator nie może ściągnąć zapłaty od abonenta, anuluje on wszystkie wysłane przez niego SMS Premium. Mówiąc prościej znaczna część klientów uchyla się od zapłaty abonamentu przez co cofane są nam wpłaty SMS. Zdecydowaliśmy się jednak nie rezygnować całkowicie z tej metody płatności bo w dalszym ciągu korzystają z niej ludzie, dla których to jedyna droga do kupienia niewielkiej ilości złota.

PYTANIA AUTOMAT

Automat nie zadziała:
 1. codziennie w godzinach 9:55 – 10:10, ze względu na server save. Przez te 15 minut automat jest wyłączony,
 2. w przypadku update’a klienta gry. Niektóre zamówienia z danego dnia mogą być opóźnione,
 3. w przypadku kolejki na serwer. Kolejka często pojawia się na Antica w godzinach wieczornych dlatego najlepiej zamówić GP wcześniej lub upewnić się, że nie ma kolejki na serwer dla FACC,
 4. kiedy serwer z nieznanych przyczyn jest offline. Poczekaj aż serwer będzie online i dopiero wtedy złóż zamówienie.

Średni czas dostawy podany na stronie pokazuje ŚREDNI czas (na bazie ostatnich transakcji), nie maksymalny lub przewidywany czas. Oznacza to, że realizacja Twojego zamówienia może trwać dłużej lub krócej niż ta wartość, w zależności od wielu czynników. W większości przypadków czas oczekiwania jest zbliżony do średniej wartości. Ciągle jednak pracujemy nad tym aby był jak najkrótszy.