CZYM JEST PAYSAFECARD?

Paysafecard to ostatnimi czasy bardzo popularny w Europie środek płatniczy typu prepaid. Karta Paysafecard umożliwia płacenie gotówką w sklepach internetowych nawet jeśli nie posiadamy konta bankowego lub karty kredytowej.

Można ją kupić w jednym z 450.000 punktów sprzedaży na całym świecie. Na paysafecard znajduje się 16-cyfrowy PIN. Aby dokonać płatności należy wprowadzić ten PIN w odpowiednie miejsce.

Paysafecard

JAK DZIAŁA PAYSAFECARD?

Sposób działania można porównać z zakupem doładowania do telefonu

Paysafecard

Idziemy do najbliższego punktu sprzedaży i prosimy sprzedawcę o paysafecard. Można ją kupić w kioskach, na stacjach benzynowych i w wielu innych miejscach. Aby znaleźć najbliższy punkt sprzedaży w Twojej miejscowości można skorzystać z wyszukiwarki: https://www.paysafecard.com/pl-pl/kup/

Podczas zakupu Paysafecard należy wybrać jej wartość. Tak jak w przypadku doładowania do telefonu możemy kupić Paysafecard o wartości 20, 50, 100 lub 300 zł.

Otrzymamy kartę z 16-cyfrowym PINem (kodem) który należy podać w formularzu, podczas procesu zamawiania. Przekazujesz wtedy środki, z Twojej paysafecard sprzedającemu.

ZALETY I WADY PAYSAFECARD

Gwarancja bezpieczeństwa dzięki prepaid.

Możliwość dokonywania płatności bez konieczności podawania swoich danych osobowych, numeru konta itp.

Dostępność w ponad 400 tysiącach punktów sprzedaży na całym świecie.

Można w ten sposób płacić we wielu sklepach internetowych.

Możliwość łączenia wielu PINów w celu dokonania płatności na większą kwotę.

Jeżeli w ciągu 12 miesięcy środki na karcie nie zostaną wykorzystane to licząc od 13 miesiąca będzie potrącana opłata operacyjna w kwocie 5 zł za każdy kolejny miesiąc.

Tibia.com.pl

Zapłacisz przez Paysafecard szybko, wygodnie, a przede wszystkim TANIO na Tibia.com.pl